2013 Yaz Abiye Modelleri

2013 yaz abiye modelleri konusunda size tasarımcılar tarafından birçok farklı seçenek sunulacaktır. Bu modeller arasından seçeceğiniz abiyenin sizin bedeninizle uyumlu olması ve göz zevkinize uygun olması çok önemlidir.

 

Genellikle limon sarısı ve zümrüt yeşili ağırlıklı olan bir yaz sezonu bizi bekliyor. Bunun yanında pembe tonlarının ve turuncu tonlarının en canlılarını da denemek isteyebilirsiniz. Ten renginize ve saç renginize uyumlu bir abiye modeli denemek elbette sizi daha şık gösterecektir. Seçtiğiniz abiyeyi çanta, ayakkabı ve takılarınızla da uyumlu olarak kullanmanız şıklığınızı artıracaktır.

 

2013 yaz abiye modelleri arasında uzun ve kısa olmak üzere farklı modeller vardır. Bu iki model de taşlı veya taşsız sade modeller olarak birbirinden farklılaşmaktadır. Genellikle sade ve şık modeller bu yıl da birçok kadının gözdesidir. Kabarık etekler ve straplez elbiseler genellikle oldukça fazla rağbet görmektedir. Yırtmaçlı elbiseler eskiden olduğu gibi 2013 yaz abiye modelleri arasında yine oldukça gözde modellerdir. Pastel tonlarda olan elbiselerden yana şansını denemek isteyenler için birçok farklı pastel model mevcuttur. Nüde ve pudra tonunda abiyeler de oldukça fazla beğenilmektedir.

Önemli olan sizin kendi tarzınızı yansıtan modelde kıyafetler giymeniz olacaktır. Elbette her yıl birçok moda renk belirlenmekte ve onlar için çeşitli kataloglar oluşturulmaktadır. gelin tacı Ancak sizin kendinize yakıştırmadığınız model hiçbir zaman yeterince şık değildir.

Bir Cevap Yazın

Connect with:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>